מי אנחנו

مطلوب - موقع الوظائف الشاغرة للوسط العربي

אתר מטלוב הוא לוח הדרושים המקיף ביותר בישראל, אשר מכיל המספר הגדול ביותר של משרות רלוונטיות לחברה הערבית בישראל.

יש הרבה הזדמנויות עבודה בחברה הערבית והמון משרות לדוברי ערבית שמפורסמות באופן מפוזר באתרים השונים באינטרניט, וייתכן שפרסומן יהיה מאוד יקר ולא אפקטיבי בגלל שהן לא מגיעות לאוכלוסיית היעד.

מטרת אתר "מטלוב" היא לאסוף את כל הזדמנויות העבודה המפוזרות באינטרנט, בעיתונים ובמשרדי התעסוקה וכוח אדם, ולמקד אותן במקום אחד על מנת לחסוך ממחפשי העבודה מאמצים רבים. חשוב לציין שהאתר מתבסס על מערכת מתקדמת אשר ממיינת את המשרות לפי איזור, סוג ותחום המשרה ומיקום העבודה.

האתר קל לשימוש, והוא מאפשר למעסיקים לפרסם משרות בדרך קלה ופשוטה. יתר על כך, הוא נותן למחפשי העבודה את האפשרות ליצור קשר באופן ישיר עם המעסיקים, בנוסף לרשימת המשרות העשירה והארוכה מכל רחבי הארץ שהוא מספק להם.

שירותי אתר "מטלוב" הינם בחינם למחפשי עבודה, על מנת לתמוך בחברה הערבית ולפתח את הפוטנציאל הטמון בה. כמו כן, מפורסמות באתר כל מיני כתבות הדרכה והעשרה בתחום התעסוקה, שכוללות בין היתר הסדרה "דע את זכויותיך" הבלעדית שמנגישה את המידע אודות העבודה והזכויות הבסיסיות לפי החוק לקהל המעסיקים ומחפשי העבודה.

מעוניינים ביצירת קשר או שיתוף פעולה עם אתר "מטלוב", מוזמנים לפנות אלינו לדוא"ל: [email protected] , לחייג לטלפון 972504386533+ או משלוח דואר לכתובת ת.ד. 1332 דיר אל-אסד 2018800.

בכבוד רב,
צוות אתר "מטלוב"

דוגמה לחברות שנעזרות בשירותי אתר מטלוב: شركات تنشر وظائف على موقع مطلوب